Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... subiecte examen barou 2012
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

subiecte examen barou 2012

ma poate ajuta si pe mine va rog frumos cineva cu subiectele pentru avocat stagiar pe anul 2012?
adresa mea de e-mail este: flori.flori68@yahoo.com
Multumesc!
Cred ca vrei sa spui "2011"..
scz 2011
Gasesti pe site-ul INPPA (www.inppa.ro), la sectiunea examene/admitere in profesie/octombrie 2011
Buna , cine are spete/grile/sinteze va rog sa imi trimite-ti simie pe vargaibolya88
@yahoo.com.
Multumesc si spor la invatat tuturor!