Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... reducere rata credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

reducere rata credit

Buna ziua,va rog daca aveti cunostinta cum as putea reduce rata la banca lund in calcul ca nu am servici in romania din anul 2009? Nu este un credit ipotecar ci doar de nevoi personale cei drept cam mare.Daca aveti o sugestie o parere sau cum as putea face o cere pentru reducerea ratei fara reesalonare.
Va multumesc anticipat.
O solutie ar fi refinantarea creditului, insa trebuie sa dovediti solvabilitate pentru a o obtine!