Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... avocat Drobeta Turnu Severin
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

avocat Drobeta Turnu Severin

Cine ma poate ajuta cu o informatie despre angajarea unui avocat cu experienta in drept penal pentru Judecatoria Drobeta Turnu Severin?
Aunt multi avocati acolo, dar poate stiti pe cineva cu experienta?
Astept raspuns urgent.
Recomandare nominala a unui avocat nu puteti primi pe forum.

Puteti citi subiecte din forumul Drept Penal si postarile avocatilor care raspund acolo, sunt multi specialisti in drept penal; dvs. puteti alege si contacta prin mesaj privat sau telefonic (majoritatea au inscris in profil un numar de contact) un consultant care va inspira incredere.

De asemenea puteti accesa Catalogul Consultantilor inscrisi pe forum:
www.avocatnet.ro/content/con...