Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... proiect
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

proiect

spuneti-mi va rog pentru a realiza proiectul unei case cu ce acte e necesar sa merg la un arhitect...trebuie sa am toate avizele obtinute si abea apoi imi poate face proiectul?care sunt pasii de urmat? eu am inscris terenul in C.F, am scos certificatul de urbanism iar acum terenul meu e in curs de scoatere din circuitul agricol.....ce trebuie sa mai fac pana ajung la proiect?va multumesc
Avizele se vor putea obtine abia dupa ce proiectul este gata. La arhitect mergeti doar cu dorinta de a vi se realiza acel proiect - si eventual cu cateva idei cum ati vrea sa arate casa dvs.