Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant contabil
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant contabil

Sindicatele depun bilanturi contabile la sfarsit de an?
Organizatiile sindicale care nu desfasoara activitati economice, cu exceptia persoanelor juridice fara scop patrimonial de utilitate publica, intocmesc situatii financiare anuale simplificate care cuprind bilantul prescurtat si contul prescurtat al rezultatului exercitiului.