Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general compensarea datoriilor la bugetul de stat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

compensarea datoriilor la bugetul de stat

Buna ziua! Va rog, spuneti-mi care sunt ultimele actele normative aparute in domeniul compensarii datoriilor catre buget?
Multumesc!
Ultimele acte normative au fost : O.U.G.88/2010,in vigoare cu 01.11.2010 si O.G.nr.29/2011,in vigoare cu 17.09.2011.Aceste modificari se regasesc in forma actuala a art.116 din Codul de procedura fiscala.
Va multumesc!