Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... disciplina in constructii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

disciplina in constructii

va salut. locuiesc in sectorul 2,si in vecinatatea mea s-a cumparat o casa si noul propietar renoveaza.demontand acoperisul vechi vreo 2 schelete de lemn a-u cazut pe casa mea provocand distrugeri.am filmat cu camera.ei nici macar sa-si ceara scuze.va rog sfatuiti-ma ce sa fac cum sa procedez.va multumesc.
Puteti solicita ajutorul politiei locale precum si pe cel al biroului disciplina in constructie de pe langa primaria sector 2