Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... noul cod penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

noul cod penal

se aude ca va intra in vigoare noul cod penal la 1 octombrie sau cel tarziu la 1 noiembrie 2012, stie cineva daca e posibil?
Nu stiu unde ati auzit dvs, dar noi am auzit ca cea mai apropiata data ar cadea undeva prin primavara anului 2013.
Undeva prin aprilie 2013 ...., asta daca nu se amana.