Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Intrebare Eligibilitate proiect
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Intrebare Eligibilitate proiect

Buna Ziua,
cer ajutorul dumneavoastra pentru eligibilitatea a 2 proiecte si anume:
1) Salon Cozmetica - in Bucuresti
2) Pensiune agroturistica Buzau

Care sunt sansele ca cele 2 proiecte sa fie eligibile, si mai ales care sunt sansele de a obtine fonduri pentru cele 2 proiecte?
Cu multumiri
Eu fiind de Buzau, e clar ce al doilea e posibil si de fapt s-au aprobat mai multe. Depinde mai mult de zonele, care sunt clasificate in ghidul pe masura 313 din PNDR, dar daca nu ma insel a fost deja inchis termen de depunere proiecte pe anul 2012. A se vede oricum aici: [ link extern ]

Salonul de cosmetica in Bucuresti poate fi eligibil prin programe nationale SRL-D si/sau START.
Cititi detalii despre aceste programe:
[ link extern ] /