Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Un altfel de timp liber
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Un altfel de timp liber

Arareori icon-urile inlocuiesc si completeaza intr-o inlantuire logica si decenta textul postat.
Un text compus in majoritate de icon-uri, completat cu minim alte cuvinte de legatura, poate constitui o provocare decenta in limitele decentei si a regulamentului de postare.

M-ati :O daca acceptati :coffee: :luck:, este un :luck: pentru toti!
:love::vishenka:
:wave:

Ce spuneti?

La rugamintea lui @eraz postez regulamentul acestui topic:

Reguli:

1. Un text mic, cu specificarea optionala a domeniului (proverbe, versuri, ...), o singura postare.
2. O interpretare sau mai multe raspunsuri (de preferat), o singura postare.
3. Pentru fair play, aprecierea interpretarilor (optionala) si postarea textului corect (obligatorie), o singura postare, de preferat in maxim 48 de ore, pentru a nu fi nevoie sa ne facem ?carnetele? Se considera incheierea discutiilor, fapt ce va determina reluarea acestora.
4. Autorul care nu a postat textul corect, va penalizat (optional) cu un text magic de catre interpret, text care va fi supus prezentelor reguli.
5. Omiterea semnelor : , ; . / ? poate schimba modul de perceptie al textului.
6. ?Intrusilor? li se va acorda atentia si respectul cuvenit, printr-un text (optional) original, corect, decent si tehnic.
7. Nu se admit ?citate?. Se considera mita pentru autor, ocupa in totalitate display-ul (chiar si mai mult), diminueaza analiza si concentrarea personala pe timpul interpretarii textului postat si distrage atentia.
8. Ce intelege @ din mesajul postat.
9. Aprecierea de catre autor a "traducerii" postarii, pe scara valorica de la 1 la 5.
9 bis- Rasul este permis in timpul liber, topicul este "un altfel de timp liber"!

Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Daca am :D este posibil sa imi fi :)
Daca am :(( cu siguranta am fost ;)
Daca am X-( sunt hotarat sa :P
Orice text poate fi considerat #-o
Per total =D>
da..=D> sa vedem cum va fi:hm:
:love1:
:rtfm::closedtopic::worthy:
:belay::whistle::hm:
:love:

Chiar si eu nu stiu cum va fi:)
eraz, utilizator
Acum :wave: si :kissing: la toti prietenii mei de:love:

:offtopic:
@eraz, corect ar trebui sa si scriem ceva, cum a facut @gigipopa si @iulia53, altfel vom intra toti decat sa insiram emoticoane, intelege cine ce vrea dupa. #-o

:hugall: ne sfatuim si vedem, ce va iesi :thumbup: