Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

buna ziua ...sunt cofetar de meserie si mi-asi dori sa-mi deschid propria mea cofetarie dar nu am posibilitati financiare si ma intrebam daca se poate sa fac apel la fonduri europene ......nu stiu ce trebuie sa fac , unde sa merg sa cer mai multe detallii...v-asi fi recunoscatoare daca mi-ati da cateva raspunsuri in aceasta problema si sa ma indrumati...va multumesc anticipat:)
Unde doriti sa deschideti cofetaria?In mediu rural sau in mediu urban?
Pentru mediu urban/ rural aveti programele nationale SRL-D si START:
[ link extern ] /
Iar din fonduri europene aveti masura 123 din finantare PNDR.
[ link extern ] /

Succes