Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... servicii medicale
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

servicii medicale

Este normal sa se plateasca serviciile de chirurgie dentara ale unui asigurat intr-un spital judetean ?
Aveti dreptul de a depune o cerere in scris in care sa le solicitati sa va indice temeiul legal.
Au modificat de foarte multe ori legea si sunt tot felul de norme..
Eu as zice ca nu este normal dar sa vedem ce text de lege va indica.
Sa indicati in cerere ca solicitati sa va restituie banii daca nu au temei legal sau nu va raspund...
Intrati pe
www.avocatnet.ro/content/art...
si va lamuriti.