avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 433 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... servicii medicale
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

servicii medicale

Este normal sa se plateasca serviciile de chirurgie dentara ale unui asigurat intr-un spital judetean ?
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 11:08, 1 Octombrie 2012
Aveti dreptul de a depune o cerere in scris in care sa le solicitati sa va indice temeiul legal.
Au modificat de foarte multe ori legea si sunt tot felul de norme..
Eu as zice ca nu este normal dar sa vedem ce text de lege va indica.
Sa indicati in cerere ca solicitati sa va restituie banii daca nu au temei legal sau nu va raspund...
Intrati pe
www.avocatnet.ro/content/art...
si va lamuriti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Suma minima la asigurarea de sanatate ContSters146828 ContSters146828 Buna ziua, De ce un om care nu are nici un venit este obligat sa se asigure la suma minima de 600 lei (salariul minim pe economie), cata vreme exista oameni ... (vezi toată discuția)
Legea 304/2008 atlantiana atlantiana Am aflat de curand de existenta Legii 304/2008 (M.Of. nr.848/17 decembrie 2008) si am citit-o. Am vazut ca prevede un spor de incordare psihica de 25% pentru ... (vezi toată discuția)
Schimbarea temeiului de drept cosminy_70 cosminy_70 se poate schimba temeiul legal al unui proces cu electrica in apel? (vezi toată discuția)