Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... stamutare dosar penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

stamutare dosar penal

pot cere stramutarea dosarului pe baza anchetei la parchet ?s-au dictat la martori ce sa scrie in declaratii
Inculpatul are dreptul de a solicita stramutarea cauzei penale insa ar fi recomandabil sa se formuleze si cerere sau cereri de recuzare anterior cererii de stramutare.

avocat_penalist, utilizator