Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... inmatriculare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

inmatriculare

se mai plateste taxa de inmatriculare pt. masini second aduse de afara, indiferent ca se numeste taxa de prima inmatriculare s-au taxa de poluare ? ce OG. a dat Ponta acum cu valabilitate 01.01.2013 la ce se refera ? va multumesc
Va atasez un link dupa Avocatnet, referitor la suspendarea taxei pana in 2013. Daca nu este suficent, puteti da cautare pe forum, pt ca sau scris mii de pagini.

m.avocatnet.ro/mobile/m%7Car...
este suspendata pana in ianuarie 2013 iar celor ce au platito deja se pot adresa instantelor judecatoresti pentru recuperarea banilor.