Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Exemple formatori
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Exemple formatori

Buna seara,

Va rog sa imi recomandati ceva cursuri de formare mediator. Am nevoie de recomandar nu numai indrumari catre siteul consiliului de mediere pentru a ma informa.

Din experienta dvs, cu ce formatori ati urmat cursurile si pe cine recomandati?

Multumesc.

PS: daca nu este voie puteti sa imi spuneti si pe privat.
Din Regulamentul de postare pe forum:
2.8. Nu este permisa reclama, in orice scop, fara acordul administratorului forumului. In aceasta categorie se includ si mesajele care mentioneaza datele de contact ale autorului mesajului. Orice mesaj care intra in aceasta categorie va fi sters fara preaviz, iar autorul poate fi avertizat sau banat. In cazul in care doriti sa faceti reclama in cadrul site-ului va rugam sa contactati administratorul.

www.avocatnet.ro/content/tag...

Folositi va rog mesageria privata, multumesc.