Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Legislaþie actualizatã adm. publicã
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Legislaþie actualizatã adm. publicã

Bună ziua. O rugăminte fierbinte aş avea .
Am nevoie de ceva legislaţie la zi , în format electronic, privind:

Legea nr. 215/2001, a adm. publice locale, cu modificările si completarile ulterioare;
Legea nr. 188/1999, privind statutul functionarilor publici, cu modif. si completările ulterioare;
Legea nr. 7/2004, privind codul de conduită al funcţionarilor publici, republicată;
Legea nr. 544/2004, a contenciosului administrativ, cu modif . şi completările ulterioare;
Legea nr. 255/2010, privind exproprierea pentru cauză de utilitate publică, necesară realizării unor obiective de interes naţional , judeţean şi local , cu modif. şi completările ulterioare;
Legea nr. 52/2003 , privind transparenţa decizională în administraţia publică cu modif. şi completările ulterioare.

Mulţumiri anticipate , trimiterea în mp sau email , dacă este mai simplu :)
De ce nu le descarcati dvs.direct de pe siteul avocatnet.ro?