avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1161 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... grile unpir octombrie 2012
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

grile unpir octombrie 2012

Felicitari celor care au luat examenul din octombrie 2012.Are cineva grile cu raspunsuri din 2012 sau 2011? Vreau sa incerc si eu in 2013 in mai daca se mai organizeaza.Stiu ca este devreme dar am impresia ca examenul este dur si printre picaturi incerc sa imi adun macar material de studiu.Va multumesc anticipat
adresa mea email: rcmroventa@yahoo.com:

Alte discuții în legătură

Grile examen unpir cu raspunsuri raluberta raluberta examen unpir 2011. cine doreste grile cu raspunsuri pt examen unpir sa ma contacteze la adresa de e-mail: crisaberta@gmail.com (vezi toată discuția)
Grile examen unpir Cosmin-Traian Maglas Cosmin-Traian Maglas Buna ziua, Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008? cosmin.maglas@gmail.com Merci, Cosmin (vezi toată discuția)
Examen unpir 2013 Lacramioara Constantin Lacramioara Constantin Vreau sa dau examen anul acesta in toamna - daca se tine - si cautand pe site grile si raspunsuri de examen din anii precedenti am vazut ca sunt ceva persoane ... (vezi toată discuția)