Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Drept intertemporal
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Drept intertemporal

Ce este drepul intertemporal ?
dreptul intertemporal este reprezentat de ansamblul normelor si principiilor care sunt aplicabile atunci cand exista un conflict intre legi in momentul in care o lege succede o alta lege
Stimat forumist,

La o analiză atentă a întrebărilor postate de către dvs pe acest forum, reiese faptul că dvs doriți, de fapt, răspunsuri la temele dvs studențești.

Vă invit, de aceea, să vă rezolvați singur temele și să înțelegeți că doar căutând cu muncă proprie răspunsurile la acestea, în cursurile și tratatele care în mod clar vă sunt accesibile, puteți performa în viitor.

Cel puţin, dacă e aşa cum afirmă andreigrigoriu, îşi dă silinţa, întreabă, citeşte... Nimic rău în asta.

Mai rău ar fi dacă şi-ar cumpăra examenele. Aşa că eu zic să-l lăsăm să întrebe. ªi să afle.