Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... termen tribunal
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

termen tribunal

buna ziua vreau sa intreb si eu care este un termen maxim la tribunalul sector 6 buc civil pentru ca avocata mi-a spus ca este termenul prin oct 2013 o sa ma sune sa imi dea mai multe detalii dar mi se pare aberant 1 an de zile
din pacate are dreptate......se poate face insa cerere de preschimbare termen
da dar eu m-am uitat pe site la judeactoria sect 6 si dosarele de ieri 25.10.2012 au termen in luna a 11 majritatea si cel mai tz in luna a 2 adica in februarie
Este prea lung termenul pt Judec sector 6.
Verificati pe site-ul acestei judecatrii ce termen vi s-a acordat.
Daca nu stiti numarul de dosar introduceti numele dvs.
Termenul se poate modifica numai in cazul admiterii unei cereri de preschimbare termen , temeinic motivata.
dar unde se judeca pentru un litigiu cu casa de pensii sect 6 ca mi-a spus ca nu a depus la judecatoria sect 6 ???a depus in alta parte