Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Comert ambulant
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Comert ambulant

Sunt proprietarul unei rulote comerciale tip fast food, asi dori sa stiu cu ce coduri CAEN trebuie sa ma inregistrez la registrul comertului avind in vedere ca nu o sa am sediu fix ci ambulant ?
Codul pretabil este 5610 - Restaurante, pentru ca aceasta clasa include prepararea si servirea meselor pentru consumul imediat din autovehicule.
Va multumesc