avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1551 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... pontaj soferi
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

pontaj soferi

Buna ziua,
lucrez intr-o firma unde avem 3 soferi pe distributie doresc sa stiu cum se face pontajul pentru ei avand in vedere ca sunt zile in care nu au iesiri si zile in care iesirile lor dureaza mai mault decat programul de 8 ore.
Multumesc

Alte discuții în legătură

Drepturi funcționar public cu program de lucru de 11ore/zi 7 zile pe săptămână Loredanafp Loredanafp Bună ziua, Sunt funcționar public și lucrez în ture de 11 ore/zi 7 zile pe săptămână - 2 zile sunt la muncă, 2 zile nu (lucrez sâmbătă, duminica ... (vezi toată discuția)
Soferi de tir tudorache_anca2000 tudorache_anca2000 cum se procedeaza in cazul unui sofer de tir la pontarea lui?pe cine am intrebat nu mi- a dat nici un raspuns clar sa imi zica de la un cap la altul cum se ... (vezi toată discuția)
Pontaj necorespunzator MF30 MF30 Buna ziua. Doresc sa cunosc si eu un aspect legat de pontajul unui angajat? El lucreaza intr-o luna un anumit numar de ore , dupa un program dat. La ... (vezi toată discuția)