avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1605 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... sporuri
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

sporuri

Desi a fost publicat in monitorul oficial nu stim la ce se refera M. Of. nr. 0744 din 05 Noiembrie 2012
OMJ nr. 3544/C/23 Octombrie 2012
Ordin pentru aprobarea Normelor privind condiţiile de acordare a sporului pentru condiţii deosebit de periculoase personalului din sistemul administraţiei penitenciare (201200744)
Daca puteti sa-mi spuneti.(doresc detalii)

Alte discuții în legătură

Plată spor radiații. asteryx67 asteryx67 Bună ziua. Am o întrebare la care v-aș ruga să îmi răspundeți dacă se poate.Lucrand într-o unitate militara cu grad de radiație destul de mare ... (vezi toată discuția)
Buletinele de determinare prin expertizare a locurilor de muncã mi_ella mi_ella Buna ziua Lucrez in domeniul sanitar si am o controversa in ceea ce priveste buletinele de determinare prin expertizare a locurilor de muncă. Conform ... (vezi toată discuția)
Regulamentul privind siguranta locurilor de detinere din subordinea a.n.p. ContSters146145 ContSters146145 Stie cineva daca a mai fost in vigoare vreun Regulament privind siguranta locurilor de detinere din subordinea A.N.P. inainte celui actual si daca da a fost ... (vezi toată discuția)