Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Termen depunere recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Termen depunere recurs

Am pierdut in data de 15 oct,atunci a fost pronuntatrea la judecatorie o contestatie la executare cu finantele.
Pana cand se poate face recurs in 15 zile de la pronuntare sau de la comunicarea hotararii {cand primesc eu sentinta acasa} ,finantele nici macar nu au depus intampinare
Unde se depune recursul la judecatorie sau la tribunal???
Recursul se depune la instanta unde v-ati judecat.

Sa depuneti si mitivele de recurs in timp de 15 zile de la data comunicarii hotararii judecatoresti.