Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor P.F.A contabilitate doar cu studii superioare
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

P.F.A contabilitate doar cu studii superioare

buna ziua

daca am studii superioare in contabilitate+ master politici contabile + sunt in ceccar in anul 1 pot sa ma fac pfa si sa tin contabilitatea unor firme?
m-am gandit la solutia asta pentru ca nu as vrea sa ma angajez la fiecare firma

multumesc :)
Puteti solicita inregistrarea si autorizarea pentru obiectul de activitate "Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal" - cod CAEN 6920, conform OUG 37/2011.

www.avocatnet.ro/content/art...