Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general imprumut societate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

imprumut societate

Daca asociatul unic in cazul unui cabinet medical imprumuta acestuia suma de 10 000 euro trebuie facut un contract de imprumut intre cele doau parti?
Da, trebuie, orice operatiune din societate trebuie insotita si de documente.