Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somaj

Sant asociat si administrator la o societate care imi apartine unde sant si singurul angajat. Pot sa beneficiez de somaj si societatea sa isi continuie activitatea ?
Din "alte venituri" fac parte si veniturile din chirii, venituri inregistrate la Fisc.