Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... instructiuni Declaratia 100
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

instructiuni Declaratia 100

Va rog spuneti-mi si mie un link de unde pot descarca Instructiunile de completare a Dec. 100 ultima versiune din Dec. 2012 ?