Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri pentru productie hrana animale
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri pentru productie hrana animale

Buna ziua, as dori sa stiu si eu daca pot accesa fonduri europene pentru o linie de productie hrana animale companie?
Puteti infiinta SRL-D daca indepliniti conditiile OUG 6/2011 si se pot accesa fonduri guvernamentale pe programele START si SRL-D.Fondurile europene sunt pe terminate, nu se poate spune daca se vor mai deschide linii de finantare.
Trebuie sa faceti un plan de afaceri, un buget ca sa stiti sumele de care aveti nevoie in plus trebuie sa aveti si dvs. surse de cofinantare.