avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 387 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Produse on line din eu
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Produse on line din eu

vreau sa cumpar produse on line din ue si sa le vand acasa.cum trebuie sa procedez?pot sa le vand si on line?adica si intr-un magazin si on line?

Alte discuții în legătură

Infiintare srl-greu cu inceputul costy t. costy t. Buna seara, vreau sa-mi fac un SRL cu domeniul principal de activitate: personalizare si decoratiuni pe obiecte din sticla si pe textile.Pe langa acestea ... (vezi toată discuția)
Magazin online micky28 micky28 Buna ziua! Am si eu cateva intrebari referitoare la infiintarea si activitatea unui magazin online si la care am gasit raspunsuri diferite din ce am studiat ... (vezi toată discuția)
Vanzare online produse cu logo Bogdan_Oradea_2016 Bogdan_Oradea_2016 Buna ziua, Detin un magazin on-line prin care vand fel-de-fel de produse, printre care si accesorii auto, in speta, brelocuri auto cu diferite ... (vezi toată discuția)