Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bani de naveta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bani de naveta

buna ziua,am o nemlamurire.in 2008 m-am transferat de la Bacau la Botosani la cerere unde in cele din urma am fost repartizat la 36km de Botosani unde fac naveta. Nu mi se deconteaza naveta deoarece cica m-am transferat la cererea mea dar in 2011 s-a reorganizat institutia fiind pus la dispozitie. As dori sa stiu daca nici akum nu am dreptul la bani pe naveta si de lege e reglementata situatia in care ma aflu.Va multumesc.
da