Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii cabinet medical individual - angajati
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

cabinet medical individual - angajati

Un cabinet medical individual poate avea ca angajat titularul acestui CMI?
multumesc
Da, cu siguranta !
Eu nu as fi de aceasta parere ...
nicoletapanea a scris:

Da, cu siguranta !

Imi spuneti va rog o baza legala.
Multumesc.
Nu exista baza legala pentru asa ceva .... o persoana fizica titular al unui cabinet individual nu poate sa se angajeze singura ...

Imi cer scuze, puteti angaja asistent.
Pentru dv mergeti la CAS si CASS se fac contracte separate .
Nu va puteti angaja
:(