avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 748 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratia 112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratia 112

Buna ziua
Va rog sa imi spuneti de ce pe declaratia 112 imi apare tot anul 2012 si nu 2013? Ce ar trebui sa fac daca vreau sa depun maine dec.112 pe luna ianuarie 2013?
Cel mai recent răspuns: Iulian MANEA , Contabil 21:02, 31 Ianuarie 2013
Asteptati luna februarie si o sa vedeti ca se schimba data.
Data se schimba dar anul nu #-o .Ziceti ca incapand de maine se schimba anul?
Se va putea modifica acel "camp" atunci cand cei de la A.N.A.F. vor modifica softul. Nu stiu daca de maine va apare o noua versiune, dar e o chestiune de zile, asa cum a spus si colegul nostru.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratia d 112 pentru anul 2014 elga50 elga50 Pentru cei interesati, va anunt ca a aparut varianta [b]D112 pentru anul 2014[/b]. In ... (vezi toată discuția)
Versiunea actualizata pentru declaratia 112 (soft a si soft j) - metode de preluare declaratia 112 dintr-o luna anterioara  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu [u][i]Metode de preluare declaratia 112 dintr-o luna anterioara: [/i][/u] 1. Daca este aceeasi versiune si in luna urmatoare: Efectuati o copie a fisierului ... (vezi toată discuția)
Declaratia 101 pentru ianuarie Ileana567 Ileana567 Stie cineva,ceva,despre declaratia 101 aferenta lunii ianuarie 2013? Credeti ca ANAF-ul va publica un model special,ca cel din 2011 cu ... (vezi toată discuția)