Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratia 112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratia 112

Buna ziua
Va rog sa imi spuneti de ce pe declaratia 112 imi apare tot anul 2012 si nu 2013? Ce ar trebui sa fac daca vreau sa depun maine dec.112 pe luna ianuarie 2013?
Asteptati luna februarie si o sa vedeti ca se schimba data.
Data se schimba dar anul nu #-o .Ziceti ca incapand de maine se schimba anul?
Se va putea modifica acel "camp" atunci cand cei de la A.N.A.F. vor modifica softul. Nu stiu daca de maine va apare o noua versiune, dar e o chestiune de zile, asa cum a spus si colegul nostru.