Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere in profesie
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere in profesie

Vreau si eu va rog frumos ajutor in legatura cu examenul de admitere-n profesie cu niste sinteze.
Va multumesc si astept ajutorul pe adresa de mail cristina_burtan@yahoo.com.
Ciao!:help:
Sintezele privind admiterea in profesie sunt publicate in 5 carti circa 2000 de pagini, nu vad cum cineva ti le-ar putea transmite pe msg
Vei gasi tematica si subiectele pe site-ul barourilor sau pe www.unbr.ro. Bibliografia nu este obligatorie, asa ca poti invata diversi autori.