avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 712 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere in profesie
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere in profesie

Vreau si eu va rog frumos ajutor in legatura cu examenul de admitere-n profesie cu niste sinteze.
Va multumesc si astept ajutorul pe adresa de mail cristina_burtan@yahoo.com.
Ciao!:help:
Cel mai recent răspuns: cristina_vilceanu , utilizator 15:33, 17 Februarie 2009
Sintezele privind admiterea in profesie sunt publicate in 5 carti circa 2000 de pagini, nu vad cum cineva ti le-ar putea transmite pe msg
Vei gasi tematica si subiectele pe site-ul barourilor sau pe www.unbr.ro. Bibliografia nu este obligatorie, asa ca poti invata diversi autori.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sinteze admitere barou burito burito Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com Va multumesc tuturor ! Bafta multa! (vezi toată discuția)
Admitere barou,2015...am nevoie de ajutor! mariancrs mariancrs Buna ziua, Sunt student in anul 4 la Drept si am nevoie de ajutorul dvs...in legatura admiterea...As avea nevoie de tematica,bibliografie,cum va fi ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2013 sliv sliv Buna ziua, O intrebare: se da examen admitere barou in ianuarie/februarie 2013 daca (sau nu neaparat) nu iau examenul de acum peste 15% din ... (vezi toată discuția)