Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Buget de venituri si cheltuieli
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Buget de venituri si cheltuieli

Buna ziua! As vrea sa m-ajutati cu un buget de venituri si cheltuieli pentru o asociatie sportiva.....Trebuie sa cuprind toate cheltuielile....si mi-e frica sa nu omit ceva......
Gasiti aici , o rectificare de buget la un club sportiv :
[ link extern ]