avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1510 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Buget de venituri si cheltuieli
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Buget de venituri si cheltuieli

Buna ziua! As vrea sa m-ajutati cu un buget de venituri si cheltuieli pentru o asociatie sportiva.....Trebuie sa cuprind toate cheltuielile....si mi-e frica sa nu omit ceva......
Cel mai recent răspuns: carmen01011958 , moderator 11:30, 6 Februarie 2013
Gasiti aici , o rectificare de buget la un club sportiv :
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Asociație sau club sportiv Violinamaria Violinamaria Buna ziua vreau sa înființeze o asociație sau un club sportiv, din cate am înțeles eu clubul sportiv.Intrebarea mea este Ce sa înființeze că sa pot ... (vezi toată discuția)
Asociatie sportiva sau club sportiv biancarenata biancarenata Buna ziua, Suntem un grup de părinți care dorim să atragem sponsorizări, și redirecționarea celor 2 % din venit pentru o echipa de handbal ... (vezi toată discuția)
Alocare fonduri de la buget legal pentru club sportiv de drept privat ContSters15910 ContSters15910 Buna ziua, As dori sa stiu care este modalitatea legala prin care un consiliu local poate aproba alocarea unei sume anuale pentru sustinerea activitatii a ... (vezi toată discuția)