Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene nerambursabile!
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene nerambursabile!

Doresc sa deschid o societate si sa obtin fonduri nerambursabile pt IMM-uri! Am vorbit cu cei de la "CENTRU DE ELABORARE PROIECTE UNIONALE (CEPU)" din Tg.Mures si mi s-a spus ca intru in categoria celor sub 35 ani si pot obtine 100% deoarece doar 10% din fonduri au fost accesate! In schimb mi-au cerut sa platesc suma de 24mil.+tva! Vroiam sa stiu daca sunt credibili si daca intr-adevar mai sunt fonduri pentru asa ceva! Si daca poate constitui o problema ca eu sunt din Braila iar ei din Tg.Mures! Este preferabil sa gasesc o firma din Braila?
Va multumesc!
Regulamentul forumului nu permite aprecieri (pozitive sau negative) la adresa firmelor, reformulati va rugam intrebarea dvs. strict referitor la fondurile pe care doriti sa le obtineti si deschideti subiect in sectiunea dedicata:

www.avocatnet.ro/content/for...

Stimate domn, pentru ce anume doriti sa obtineti fonduri?Concret.
Fondurile europene , chiar daca sunt in absorbtie de 10 % momentan,contractarea pe proiecte este mult peste sumele alocate.
Daca doriti sa deschideti un SRL-D avand sub 35 de ani, va rog sa va informati aici:
[ link extern ] -/