Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general revisal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

revisal

am reinstalat windowsul in calculator inainte am facut copie pe stick dupa instalare windows am facut copie de pe stick pe calculator a revisalului iar acuma nu mai deschide revisalul, va rog frumos ajutatima
Este mai complicat putin....trebuie sa reinstalati din nou revisalul apoi sa restaurati baza de date care a fost prealabil salvata. Pentru mai multe lamuriri suna-ti la cei de la Revisal.