Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... cartea de identitate a masinii
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

cartea de identitate a masinii

va rog mult sa mi spuneti daca stie cineva ce taxa este pentru schimbarea cartii de identitate a masinii?am declarat o nula la monitorul oficial si am inteles ca acum trebuie sa merg la RAR cu ce am primit si trebuie sa achit o taxa?stie cineva cat este?eu am un [EDITAT - incalca pct.2.8 din Regulament.] din 1995
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal