Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Finantare pentru deschiderea unei firme de consultanta
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Finantare pentru deschiderea unei firme de consultanta

Doresc sa infiintez o firma de consultanta pentru proiecte europene , management in afaceri , infiintari de firme si as vrea sa stiu daca pot accesa ceva finantare pentru deschiderea si dezvoltarea unei astfel de firme.

Daca stiti prin ce program sau acordat asemenea finantari , va rog sa imi comunicati.
Finantari europene , banuiesc ca stiti, ca nu se acorda pentru astfel de cod CAEN decat prin PNDR.
Pentru ce anume doriti finantare?
Daca varsta dvs este sub 35 de ani si indepliniti si restul conditiilor puteti infiinta SRL-D conform OUG 6/2011.