Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Probleme cu câinii vecinului
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Probleme cu câinii vecinului

Am un vecin cu circa 15 caini si nu am liniste nici ziua nici noaptea , unde pot sa apelez sami recapat liniste / Pana acum am apelat la postul de politie si la protectia animalilor este usor sami fac dreptate singur
Nu va puteţi face singur dreptate, formulat-o plângere la politie şi faceţi sesizare şi la dsv, posibil sa genereze şi surse infecţioase acesthobby...