avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1158 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PROCES DEJA INCEPUT CERERE DE ACTIUNE IN PRETENTII
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PROCES DEJA INCEPUT CERERE DE ACTIUNE IN PRETENTII

Daca a inceput procesul si suntem la al treilea termen pot depune acum la urmatorul termen cererea ? Nu sunt eu cel care am deschis procesul . Sunt unul dintre proprietari . Fac un calcul estimativ , platesc 3% si depun cererea . E bine ?

Alte discuții în legătură

Pfa nou infiintat mrbal mrbal Buna ziua, Am infiintat un PFA , cod 8552 , predau lectii de muzica la o scoala, Am incercat sa sistematizez pasii pe care ii voi avea de facut si va rog ... (vezi toată discuția)
Inceput de pfa - indrumari dumitru elena dumitru elena Buna ziua, Am deschis un PFA si sincer mi-ar placea sa stiu , dupa ce ies cu certificatul de la ONRC care e urmatorul pas? Cam ce mi-ar trebui sa-mi incep ... (vezi toată discuția)
Actiune in pretentii ContSters283512 ContSters283512 Am citit ceva mai devreme despre \'\'un drept de retentie , parca . Eu sunt implicat ca pirit intr-un proces de partaj judiciar . Am 1/4 cota indiviza din casa ... (vezi toată discuția)