Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa post muncitor necalificat exploatarea si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa post muncitor necalificat exploatarea si prelucrarea lemnului

va rog frumos ajutati-ma cu fisa post muncitor necalificat exploatarea si prelucrarea lemnului,angajatul are 8 clase,se ocupa atat decu exploatarea lemnului,transportul din padure,gaterarea si confectionarea de paleti si altele.
Va multumesc!
Muncitor necalificat in silvicultura - Cod COR: 921202
Nivelul de instruire: 1 (studii generale)
Grupa de baza: 9212 - Muncitori necalificati in silvicultura
Muncitorii necalificati in silvicultura realizeaza lucrari simple de exploatare si populare a padurilor: saparea de gropi, plantarea, curatarea, taierea si stivuirea lemnului.
FISA DE POST - MUNCITOR NECALIFICAT---MODEL GENERAL

1. Denumirea compartimentului:
COMPARTIMENTUL ____________________

2. Denumirea postului:
MUNCITOR NECALIFICAT

3. Numele si prenumele salariatului:
NUME SI PRENUME SALARIAT

4. Se subordoneaza:

5. Numele sefului ierarhic:
NUME SI PRENUME SEF IERARHIC

6. Subordoneaza:
Numai daca este cazul

7. Drept de semnatura:
Intern:
Extern:

8. Relatii functionale:

-daca este cazul

9. Pregatirea si experienta:

Cerintele postului:
Studii necesare:______________________.
Aptitudini si deprinderi necesare:
apt fizic,
sa aveti indemanare.

10. Autoritate si libertate organizatorica:

Daca este cazul

11. Responsabilitati si sarcini:

12. Sanctiuni pentru nerespectarea fisei postului sau a anexelor acestora:

Daca este cazul

13. Semnaturi:

14. Data semnarii: