Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 COD CAEN PROTEZARE SI ORTEZARE
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

COD CAEN PROTEZARE SI ORTEZARE

Buna ziua,
Am lucrat la o firma de protezare si ortezare, acum sunt somer, dar doresc sa infiintez un S.R.L. si as dori sa stiu care este codul CAEN pentru aceasta activitate
Va multumesc!
nina-iza, utilizator
Sfatul meu este sa va infiintati o PFA sau o intreprindere individuala. Codul CAEN pretabil pentru acest gen de activitate este: 3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice.