Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Accesare dosar fiscal ANAF
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Accesare dosar fiscal ANAF

am certificat fiscal de la[ EDITAT ] pot depune cu el declaratiile fara probleme, dar nu pot accesa dosarul fiscal de la anaf. a mai patit cineva asa? sau mai bine zis poate cineva sa acceseze? ajung la cheita, prezentare certificat, dau click pe el si imi spune ca incercarea a esuat.
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Da, eu am reusit sa accesez pentru toate CIF-urile pe care le am inrolate pe certificat.
Dar am o colega care nu reuseste sa acceseze pentru societatea ei.
Luati legatura cu furnizorul certificatului.
Stiti cumva cat mai costa un certificat digital?
50 eur.
reinoirea aprox 30 eur
Se mai poate depune d112 la ghiseu?
la unele administratii, inca primesc si la ghiseu.