avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 880 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Accesare dosar fiscal ANAF
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Accesare dosar fiscal ANAF

am certificat fiscal de la[ EDITAT ] pot depune cu el declaratiile fara probleme, dar nu pot accesa dosarul fiscal de la anaf. a mai patit cineva asa? sau mai bine zis poate cineva sa acceseze? ajung la cheita, prezentare certificat, dau click pe el si imi spune ca incercarea a esuat.
Ultima modificare: Miercuri, 13 Martie 2013
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Cel mai recent răspuns: lungus , utilizator 08:51, 14 Martie 2013
Da, eu am reusit sa accesez pentru toate CIF-urile pe care le am inrolate pe certificat.
Dar am o colega care nu reuseste sa acceseze pentru societatea ei.
Luati legatura cu furnizorul certificatului.
Stiti cumva cat mai costa un certificat digital?
50 eur.
reinoirea aprox 30 eur
Se mai poate depune d112 la ghiseu?
la unele administratii, inca primesc si la ghiseu.

Alte discuții în legătură

Vizualizare dosar fiscal anaf mirelanicola.72 mirelanicola.72 Buna ziua! va solicit ajutorul in urmatoarea problema: ma loghez pe site-ul anaf cu certificatul digital, accesez aplicatia dosar fiscal, dar imi apare ... (vezi toată discuția)
Acces la dosarul fiscal; declaratia 152 Contabilitate sector 4 evoCONTA Contabilitate sector 4 evoCONTA Accesul dosarului fiscal se poate face numai daca ai depus D 152? Am depus D 150 cu care pana la expirarea certificatului am accesat dosarul fiscal.Acum odata ... (vezi toată discuția)
Dosar fiscal Ileana567 Ileana567 Buna seara, A reusit cineva sa acceseze aplicatia ANAF pentru a vizualiza Dosarul fiscal ? La mine, dupa autentificare, apare \\"Spatiu privat\\"- merg la ... (vezi toată discuția)