Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Pret/ha pe anul 2012 teren extravilan-pasune
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Pret/ha pe anul 2012 teren extravilan-pasune

Imi puteti spune cat a fost subventia de la APIA acordata in 2012 pe teren extravilan -pasune?
Multumesc.
La Apia ati intrebat? Cred ca sunt cei mai in masura sa va raspunda.