avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 911 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Consimtamant schimb de catedra retras dupa 48 de ore
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Consimtamant schimb de catedra retras dupa 48 de ore

Buna ziua
Am dorit sa schimb catedra/postul cu un alt profesor si am primit de la acesta consimtamantul scris.Dupa 48 ore s-a razgandit , pot sa-l actionez in instanta?

Alte discuții în legătură

Profesor titular dar nu imi primesc orele de drept Caramica Caramica Buna ziua! Sunt profesor titular pe catedra de Economie si educatie antreprenoriala. Totusi, de cativa ani nu imi mai primesc orele din aceasta catedra (doar ... (vezi toată discuția)
Concurs de evaluare iordache_ionel1956 iordache_ionel1956 Sunt profesor, titular pe post la un Liceu. Anul trecut in luna martie, am primit decizie de restrangere activitate pentru 8 ore/ pe saptamana, din cele 18 ... (vezi toată discuția)
Bună ziua !. vă rog să-mi spuneți cât timp se poate lua ... Acinorvec Acinorvec Bună ziua !. Vă rog să-mi spuneți cât timp se poate lua legal concediu fară plată la o vechime în muncă ( în învățământ ) de 24 de ani, ca ... (vezi toată discuția)