avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea 290/2003 si noul buget pe 2009
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea 290/2003 si noul buget pe 2009

Locuiesc in strainatate si nu reusesc sa contactez ANRP pentru informatii privind alocarea de fonduri pentru despagubiri in cazul legii 290 (Basarabia). Poate cineva sa raspunda daca sint fonduri alocate in noul buget pentru despagubiri sub aceasta lege.

Multumesc anticipat
din pacate inca nu sunt fonduri alocate pe aceasta lege si chiar daca sunt acestea inca nu se folosesc.De ce? :foottap:
Inca nu s-au hotarat cum sa le dea ! :rtfm:
cand se vor hotara sa dea daca exista macar ceva fonduri?
rezolvare garantata cu 30%

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legea 290/2003 imbroserv imbroserv In februarie 2008 bunica mea , a primit o Hotarare a comisiei Judeţene Buzău conform Legii 290/2003 prin care se despagubeste pierderea bunurilor prin ... (vezi toată discuția)
Despagubiri legea 290/2003 givali givali Daca puteti, doresc sa-mi dati un sfat in problema mea: Tatal meu este deportat din Basarabia si a depus impreuna cu sora sa , un dosar de despagubire ... (vezi toată discuția)
Legea 290/2003 - actiune in instanta culcerruxandra culcerruxandra Buna ziua ! Ma numesc Culcer Ruxandra si am niste nelamuriri in legatura cu Legea 290/2003 (restituirea proprietatilor refugiatilor din Basarabia, etc...). ... (vezi toată discuția)