Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie C.A.P.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie C.A.P.

Buna ziua.As vrea sa stiu,daca pensiile de la C.A.P.,s-au majorat de la 1.01.2013. N-am gasit nimic pe site-ul C.J.P. O parte din cunoscuti,au primit pensia majorata in februarie 2013.X-(Multumesc
Toate pensiile sau majorat cu 4%.

Cred ca aici este vorba de:

[ link extern ]

Pensia fiind mai mica de 350 de lei,nu se observa majorarea.