avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 902 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... legea 304/2004 privind organizarea judiciara si ROI AL ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

legea 304/2004 privind organizarea judiciara si ROI AL INSTANTELOR JUDECATORESTI

Buna ziua!


Va rog mult daca puteti sa ma ajutati cu o versiune actualizata a legii 304/2004 privind organizarea judiciara si si Roi al instantelor judecatoresti.stiu ca au intervenit modificari in continutul celor doua si nu reusesc sa gasesc ultimele actualizari.
Multumesc

Alte discuții în legătură

Regulament modificat Purple Girl Purple Girl ma poate ajuta cineva cu o lege actualizata, pentru ca pe internet nu gasesc decat legea in format mai vechi.daca are cineva un program de legi sau stie careva ... (vezi toată discuția)
Rugaminte- legi actualizate ramona1986 ramona1986 Buna? Poate cineva sa-mi spuna care sunt ultimele modificari ale urmatoarelor legi: -LG. nr.567/2004 privind statul personalului auxiliar de specialitate al ... (vezi toată discuția)
Modificari legislative anca.patri anca.patri Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti daca noile coduri de procedura civila si penala au intrat in vigoare , iar, daca NU au intrat in vigoare, daca au mai fost ... (vezi toată discuția)