Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... avocat specialist pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

avocat specialist pensii

Caut avocat specializat in litigii legate de Casa de pensii militare in zona constanta
Nu este mai usor sa parcurgeti tabelul accesand butonul "Consultanti" din bara?
Intervenţie moderator

Potrivit pct. 2.6 din regulamentul de postare, în forum nu se stabilesc relaţii profesionale între cel care întreabă şi cel care răspunde.

Cererile şi ofertele de consultanţă (fie ele şi pro bono) se fac numai prin intermediul mesageriei private. Accesaţi link-ul de mai jos şi contactaţi un avocat sau mai mulţi prin intermediul datelor de contact de la profilul de consultant al acestora.
www.avocatnet.ro/content/con...

Gabriela Pintea