Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie crestere copil

buna ziua, sunt angajata din data de 21martie 2012, in ian 2013, feb, ,martie, si aprilie mi-a fost intrerupt contractul de munca cu cate 19 zile in ian, respectiv 10 zile in celelalte luni cu concediu fara plata, intrebare pot beneficia de indemnizatie crestere copil daca nasc in dec 2013????
daca pe luna ian am CFP 16 zile, in feb. 13 zile si in martie 11 zile mai beneficiez de indemnizatie?
Da, beneficiati de indemnizatia pentru CCC , in conditiile mentionate de dvs ...